عمر آسفالت در زنجان افزایش می یابد

خیرا به آسفالت تولیدی در

SuperUser Account 0 2 رتبه مطلب: بدون رتبه

اخیرا به آسفالت تولیدی در کارخانه‌های زنجان مواد جدیدی به نام «زایکوترم» اضافه می‌شود و با بهبود آسفالت عمر آن افزایش می‌یابد.

طلب 164 میلیارد تومانی شهرداری زنجان از اشخاص حقیقی و حقوقی

شهردار زنجان مجموع مطالبات شهرداری زنجان از اشخاص حقیقی، حقوقی و دستگاه‌های اجرایی را در مقطع کنونی 164 میلیارد تومان اعلام کرد.

SuperUser Account 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، حبیب یگانه از ارسال وضعیت مطالبات و بدهی‌های شهرداری زنجان به صورت مکتوب به شورای اسلامی شهر زنجان خبر داد و اظهار کرد: بر اساس برآوردهای انجام شده شهرداری زنجان 71 میلیارد و 600 میلیون تومان بدهی دارد.

نمایش «بانوی نور» در زنجان برگزار می‌شود

مدیر فرهنگی و اجتماعی شهردار زنجان گفت: نمایش «بانوی نور» همزمان با ایام فاطمیه در زنجان برگزار می‌شود .

SuperUser Account 0 3 رتبه مطلب: بدون رتبه

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، سید سعید صفوی اظهار کرد: همزمان با سراسر استان زنجان در ایام فاطمیه برنامه‌های مختلفی در شهر زنجان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایش «بانوی نور» همزمان با ایام فاطمیه اجرا می‌شود، خاطر نشان کرد: 9 تا 12 اسفند‌ماه نمایش «بانوی نور» بر روی صحنه می‌رود.

 

انعقاد قرارداد برای خرید 4 دستگاه اتوبوس شهر ی در زنجان

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی

SuperUser Account 0 6 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری زنجان از انعقاد قرارداد برای خرید چهار دستگاه اتوبوس برای اضافه شدن به سیستم حمل و نقل درون شهری زنجان خبر داد و گفت: این قرارداد به مبلغ یک میلیارد و 80 میلیون تومان منعقد شده است.

RSS
دی ان ان